- UniMachines
- ›
- Коване чукове
- ›
- Единичен кадър коване чукове
- ›
- Единичен кадър коване чукове ZGODA
- ›
- Единичен кадър коване чукове ZGODA Młot kowalski MS-500 sprężarkowy
Единичен кадър коване чук ZGODA Młot kowalski MS-500 sprężarkowy
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Świętokrzyskie |
| Година на производство | 1958 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална енергия на удара | 12.2 kJ |
| Дълбочина гърло (разстояние от колоната на оста на овен) | 610 mm |
| Максимален ход на плъзгача | 700 mm |
| Брой на въздействията в минута | 105 1/min |
| Тегло на плъзгача | 500 kg |
| Anvil тегло блок | 9000 kg |
| Главна мощност на двигателя | 44 kW |
| Височина Machine | 3300 mm |
| Дължина Machine | 3700 mm |
| Широчина машина | 1600 mm |
| Тегло на машината | 18 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Air-парен чук коване | |










































