- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси YAWEI NISSHINBO
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси YAWEI NISSHINBO HPI 3048
Купол удар натиснете YAWEI NISSHINBO HPI 3048
| Нетна цена | 35477 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | Машини за пробиване YAWEI NISSHINBO › |
| Производител | YAWEI NISSHINBO › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 30 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 6.4 mm |
| Максимална дължина на ламарината (X) | 2500 mm |
| Максимална ширина на ламарината (Y) | 1250 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 180 kg |
| Максимална скорост на пробиване (брой на въздействията в минута) | 580 1/min |
| Максимален диаметър на инструмента | 88.9 mm |
| Максимален ход на горната част на инструмента | 40 mm |
| Максимална скорост на въртене на купола | 30 1/min |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 75 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 70 m/min |
| Налягането в хидравличната система | 7 MPa |
| Тегло на машината | 18 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 802D | |
| Контрол на CNC | |















































