- UniMachines
- ›
- Лазери
- ›
- 2D лазери
- ›
- 2D лазери Mazak Super turbo
- ›
- 2D лазери Mazak Super turbo X510 HI-PRO Supercharged
2D лазер Mazak Super turbo X510 HI-PRO Supercharged
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
konzu srls
konzu knz |
| адрес | Giovanni Verga 2 |
| Град | San Vittore Olona |
| Пощенски код | 20028 |
| област | Milano |
| Страна | Италия |
| Телефон | +39 3927573175 |
| Категория | Лазери Mazak Super turbo › |
| Производител | Mazak Super turbo › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Milano |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на лазера | 2500 kW |
| Максимална дебелина на метала на нарязани листа (Normal Steel) | 15 mm |
| Максимална дебелина на метала отрязания лист (Stainless Steel) | 6 mm |
| Височина Machine | 2500 mm |
| Дължина Machine | 7900 mm |
| Широчина машина | 2400 mm |
| Тегло на машината | 12.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































