- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси M3 Вапцаров Плевен
- ›
- C рамката хидравлични преси M3 Вапцаров Плевен ПХУ250Н
C рамка хидравлична преса M3 Вапцаров Плевен ПХУ250Н
Общи данни | |
|---|---|
| Място | България |
| област | София |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | При получаване |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 25 t |
| Дължина на долната маса | 630 mm |
| Дължина на горната плоча | 250 mm |
| Скорост на буталния прът (без товар) | 30 mm/s |
| Скорост на буталния прът (пресоване) | 81 mm/s |
| Скорост на буталния прът (върне) | 360 mm/s |
| Максимален ход на ежектора | 500 mm |
| Височина Machine | 2500 mm |
| Дължина Machine | 1450 mm |
| Широчина машина | 810 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Хидравлична ежектор | |
| Ръчно управление | |
| Регулируема сила | |
| Осветление | |












































