Toolroom фреза TOS FINESA FNK 25
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | При получаване |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1250 mm |
| Ширина на работната маса | 250 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 200 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 3.5 kW |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 420 mm |
| Обща консумация на мощност | 3.5 kW |
| Брой Т-образни канали в масата | 3 бр |
| Височина Machine | 2260 mm |
| Дължина Machine | 2650 mm |
| Широчина машина | 1980 mm |
| Тегло на машината | 1760 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Въртяща се глава (1 ос) | |
| Въртяща се глава (2 ос) | |
| Universal въртяща се глава (хоризонтално-вертикално) | |
| Куил фуражи | |
| Automatic фуражи в ос X и Y | |
| Rapid емисия на масата | |





















































