Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Височина Machine | 2000 mm |
| Широчина машина | 900 mm |
| Дължина Machine | 700 mm |
| Тегло на машината | 0.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Височина Machine | 2000 mm |
| Широчина машина | 900 mm |
| Дължина Machine | 700 mm |
| Тегло на машината | 0.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |