Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| област | Київська область |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на вала (отрязани при 90 градуса) | 406 mm |
| Височина Machine | 2564 mm |
| Широчина машина | 3288 mm |
| Дължина Machine | 3050 mm |
| Тегло на машината | 2.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |























































