- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Банциг машини
- ›
- Банциг машини BERG SCHMID
- ›
- Банциг машини BERG SCHMID GBS 230 Super 60 AutoCut
Банциг машина BERG SCHMID GBS 230 Super 60 AutoCut
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Hessen |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 15647 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Обща консумация на мощност | 1.8 kW |
| Височина Machine | 1830 mm |
| Широчина машина | 900 mm |
| Дължина Machine | 1380 mm |
| Тегло на машината | 0.39 t |
Оборудване | |
|---|---|
| NC контрол | |
| Контрол на CNC | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |




















































