Банциг машина FMB JUPITER
| Нетна цена | 13184 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | Видях машини FMB › |
| Производител | FMB › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на вала (отрязани при 90 градуса) | 240 mm |
| Височина Machine | 1500 mm |
| Широчина машина | 1700 mm |
| Дължина Machine | 2600 mm |
| Тегло на машината | 1.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| NC контрол | |
| Хидравлична менгеме | |
| Roller конвейер | |














































