Банциг машина HYD MECH S 20 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | HB-19700 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на вала (отрязани при 90 градуса) | 330.2 mm |
| Минимална скорост на острието на машина | 22.9 m/min |
| Максимална скорост на острието на машина | 121.9 m/min |
| Височина Machine | 1447.8 mm |
| Широчина машина | 3098.8 mm |
| Дължина Machine | 2057.4 mm |
| Тегло на машината | 1.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |









































