- UniMachines
- ›
- Видях машини
- ›
- Банциг машини
- ›
- Банциг машини KASTO
- ›
- Банциг машини KASTO HBA 340 / 380 AU
Банциг машина KASTO HBA 340 / 380 AU
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Минимална скорост на острието на машина | 20 m/min |
| Максимална скорост на острието на машина | 130 m/min |
| Обща консумация на мощност | 4 kW |
| Височина Machine | 1060 mm |
| Широчина машина | 3400 mm |
| Дължина Machine | 5334 mm |
| Тегло на машината | 2.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Chip транспортер | |









































