Банциг машина PEERLESS 1400
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1979 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на вала (отрязани при 90 градуса) | 323.9 mm |
| Минимална скорост на острието на машина | 15.2 m/min |
| Максимална скорост на острието на машина | 137.2 m/min |
| Височина Machine | 1320.8 mm |
| Широчина машина | 2641.6 mm |
| Дължина Machine | 4648.2 mm |
| Тегло на машината | 2.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Хидравлично задвижване на ръката | |
| Liquid система за охлаждане | |












































