Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Guipúzcoa |
| Година на производство | 1995 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Височина Machine | 1800 mm |
| Широчина машина | 2400 mm |
| Дължина Machine | 3000 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| NUEVO PANTALLA TACTIL EN E | |
| Контрол на CNC | |



















































