- UniMachines
- ›
- Огъвачи
- ›
- Без дорник огъвачи
- ›
- Без дорник огъвачи ERCOLINA
- ›
- Без дорник огъвачи ERCOLINA TOPBENDER 050
Без дорник гуляй ERCOLINA TOPBENDER 050
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1993 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максималният диаметър на тръбата | 60 mm |
| Максимална дебелина на стената на тръбата | 4 mm |
| Минимален радиус на огъване | 10 mm |
| Максимален радиус на огъване | 380 mm |
| Височина Machine | 900 mm |
| Дължина Machine | 600 mm |
| Широчина машина | 400 mm |
| Тегло на машината | 0.135 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































