- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг (with 3 turning plates changer) DORRIES
- ›
- Вертикална револверна глава на струг (with 3 turning plates changer) DORRIES VCE 180
Вертикална револверна глава на струг (with 3 turning plates changer) DORRIES VCE 180
| Категория | Стругове (with 3 turning plates changer) DORRIES › |
| Производител | (with 3 turning plates changer) DORRIES › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Łódzkie |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | След пълен ремонт |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | При получаване |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 2040 mm |
| Максимален диаметър на завой | 2200 mm |
| Максимална височина на детайла | 1800 mm |
| Максимално натоварване маса | 12 t |
| Дължина на струга | 9700 mm |
| Ширина на струг | 10000 mm |
| Височина на струг | 6800 mm |
| Тегло на струг | 43 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |

-dorries-vce-180-m.jpg)
-dorries-vce-180-1-s.jpg)
-dorries-vce-180-2-s.jpg)
-dorries-vce-180-3-s.jpg)
-dorries-vce-180-4-s.jpg)
-dorries-vce-180-5-s.jpg)
-dorries-vce-180-6-s.jpg)







































