- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг 1250
- ›
- Вертикална револверна глава на струг 1250 1250 mm
Вертикална револверна глава на струг 1250 1250 mm
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1120 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1250 mm |
| Максимална височина на детайла | 1000 mm |
| Максимално натоварване маса | 4 t |
| Минимална маса обороти | 250 1/min |
| Обща консумация на мощност | 30 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































