- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг DEFUM
- ›
- Вертикална револверна глава на струг DEFUM KND 140/160
Вертикална револверна глава на струг DEFUM KND 140/160
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1400 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1600 mm |
| Максимална височина на детайла | 1300 mm |
| Дължина на струга | 2250 mm |
| Ширина на струг | 2500 mm |
| Височина на струг | 3600 mm |
| Тегло на струг | 12 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Техническа документация | |













































