- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг Hengshui Shengyong Heavy-duty Machine
- ›
- Вертикална револверна глава на струг Hengshui Shengyong Heavy-duty Machine C5112
Вертикална револверна глава на струг Hengshui Shengyong Heavy-duty Machine C5112
| Категория | Стругове Hengshui Shengyong Heavy-duty Machine › |
| Производител | Hengshui Shengyong Heavy-duty Machine › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Китай |
| област | 河北 |
| Година на производство | 2016 |
| Гаранция | Гаранция 24 месеца |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | При получаване |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | C5112 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1000 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1250 mm |
| Максимална височина на детайла | 1000 mm |
| Максимално натоварване маса | 3.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |










































