- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг JUNGENTHAL
- ›
- Вертикална револверна глава на струг JUNGENTHAL DK 1200
Вертикална револверна глава на струг JUNGENTHAL DK 1200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1977 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Инвентарен номер | draai561 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1100 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1400 mm |
| Максимална височина на детайла | 1200 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































