- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг KING
- ›
- Вертикална револверна глава на струг KING ADJ. RAIL
Вертикална револверна глава на струг KING ADJ. RAIL
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1942 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1320.8 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1422.4 mm |
| Максимална височина на детайла | 1422.4 mm |
| Минимална маса обороти | 2.3 1/min |
| Максимална маса обороти | 72.1 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| Rapid фуражи | |














































