- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг KOLOMNA
- ›
- Вертикална револверна глава на струг KOLOMNA 1540F1
Вертикална револверна глава на струг KOLOMNA 1540F1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| Година на производство | 1978 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 4000 mm |
| Максимален диаметър на завой | 4000 mm |
| Максимална височина на детайла | 2000 mm |
| Максимално натоварване маса | 50 t |
| Максимална дължина на вертикалната ход на напречната греда | 1250 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на превоза над напречната греда | 2300 mm |
| Брой на вертикалните колички | 2 бр |
| Тегло на струг | 105 t |
Оборудване | |
|---|---|
| 4-челюстта Чък | |
| Двойна колона | |











































