- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг KOLOMNA
- ›
- Вертикална револверна глава на струг KOLOMNA 1550
Вертикална револверна глава на струг KOLOMNA 1550
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Русия |
| Година на производство | 1973 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 4500 mm |
| Максимален диаметър на завой | 5000 mm |
| Максимална височина на детайла | 2500 mm |
| Максимално натоварване маса | 125 t |
| Обща консумация на мощност | 180 kW |
| Тегло на струг | 140 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































