- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг SCHIESS
- ›
- Вертикална револверна глава на струг SCHIESS 3 DKE 280
Вертикална револверна глава на струг SCHIESS 3 DKE 280
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| адрес | Tuřanka 104 |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 62700 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон | +420 778547838 |
| Категория | Стругове SCHIESS › |
| Производител | SCHIESS › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 221210 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 2800 mm |
| Максимален диаметър на завой | 3000 mm |
| Максимална височина на детайла | 1800 mm |
| Максимално натоварване маса | 18 t |
| Минимална маса обороти | 1 1/min |
| Максимална маса обороти | 100 1/min |
| Тегло на струг | 40 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |


















































