- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг SCHIESS
- ›
- Вертикална револверна глава на струг SCHIESS 4/2 VKE 640/1200
Вертикална револверна глава на струг SCHIESS 4/2 VKE 640/1200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Georgia |
| Година на производство | 1968 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 10080 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 6400.8 mm |
| Максимален диаметър на завой | 11899.9 mm |
| Максимална височина на детайла | 3657.6 mm |
| Максимално натоварване маса | 136.1 t |
| Максимална маса обороти | 26 1/min |
| Дължина на струга | 16764 mm |
| Ширина на струг | 8102.6 mm |
| Височина на струг | 9144 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |





















































