- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг SCHIESS FRORIEP
- ›
- Вертикална револверна глава на струг SCHIESS FRORIEP DKE 125
Вертикална револверна глава на струг SCHIESS FRORIEP DKE 125
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1972 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1400 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1600 mm |
| Максимална височина на детайла | 1150 mm |
| Максимално натоварване маса | 8 t |
| Обща консумация на мощност | 55 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































