- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг Sedin
- ›
- Вертикална револверна глава на струг Sedin 1512
Вертикална револверна глава на струг Sedin 1512
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1120 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1250 mm |
| Максимална височина на детайла | 1000 mm |
| Максимално натоварване маса | 3.2 t |
| Брой на скоростта на въртене на масата | 16 бр |
| Минимална маса обороти | 5 1/min |
| Максимална маса обороти | 250 1/min |
| Дължина на струга | 2875 mm |
| Ширина на струг | 2660 mm |
| Височина на струг | 4100 mm |
| Тегло на струг | 16500 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Rapid фуражи | |
| Единична колона | |
| Vertical превоз с купол | |
| Техническа документация | |
















































