- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг SEDIN STANKO
- ›
- Вертикална револверна глава на струг SEDIN STANKO 1525
Вертикална револверна глава на струг SEDIN STANKO 1525
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Русия |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Гаранция 6 месеца |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 2235.2 mm |
| Максимален диаметър на завой | 2514.6 mm |
| Максимална височина на детайла | 1600.2 mm |
| Максимално натоварване маса | 11.8 t |
| Максимална дължина на вертикалната ход на напречната греда | 1198.9 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на превоза над напречната греда | 1198.9 mm |
| Брой на скоростта на въртене на масата | 8 бр |
| Минимална маса обороти | 1.6 1/min |
| Максимална маса обороти | 110 1/min |
| Брой на вертикалните колички | 2 бр |
| Тегло на струг | 32.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Закалени направляващи | |
| Rapid фуражи | |
| 4-челюстта Чък | |
| Двойна колона | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |
















































