- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг Stanko
- ›
- Вертикална револверна глава на струг Stanko 1516
Вертикална револверна глава на струг Stanko 1516
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Индия |
| област | Maharashtra |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1400 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1700 mm |
| Максимална височина на детайла | 1000 mm |
| Максимално натоварване маса | 7.5 t |
| Минимална маса обороти | 3 1/min |
| Максимална маса обороти | 250 1/min |
| Обща консумация на мощност | 30 kW |
| Дължина на струга | 3380 mm |
| Ширина на струг | 3270 mm |
| Височина на струг | 4140 mm |
| Тегло на струг | 20 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































