- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг TITAN
- ›
- Вертикална револверна глава на струг TITAN SC 3200
Вертикална револверна глава на струг TITAN SC 3200
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | Стругове TITAN › |
| Производител | TITAN › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2020 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 7997 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 3000 mm |
| Максимален диаметър на завой | 3300 mm |
| Максимална височина на детайла | 2260 mm |
| Максимално натоварване маса | 18 t |
| Максимална маса обороти | 92 1/min |
| Обща консумация на мощност | 55 kW |
| Тегло на струг | 48 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |

















































