- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг Verticale CNC 4.250 x 3.350 mm
- ›
- Вертикална револверна глава на струг Verticale CNC 4.250 x 3.350 mm VERTICALE CNC
Вертикална револверна глава на струг Verticale CNC 4.250 x 3.350 mm VERTICALE CNC
| Категория | Стругове Verticale CNC 4.250 x 3.350 mm › |
| Производител | Verticale CNC 4.250 x 3.350 mm › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 4000 mm |
| Максимален диаметър на завой | 4250 mm |
| Максимална височина на детайла | 3350 mm |
| Максимално натоварване маса | 25 t |
| Максимална маса обороти | 90 1/min |
| Обща консумация на мощност | 60 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































