- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT
- ›
- Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT WEBSTER BENNETT
Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT WEBSTER BENNETT
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 914 mm |
| Максимален диаметър на завой | 900 mm |
| Максимална височина на детайла | 710 mm |
| Минимална маса обороти | 5 1/min |
| Максимална маса обороти | 125 1/min |
| Дължина на струга | 1900 mm |
| Ширина на струг | 2500 mm |
| Височина на струг | 2500 mm |
| Тегло на струг | 4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |




























































