- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT
- ›
- Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT EH 36
Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT EH 36
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Leicestershire |
| Година на производство | 1975 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 914 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1219 mm |
| Максимална височина на детайла | 965 mm |
| Максимална дължина на вертикалната ход на напречната греда | 813 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на превоза над напречната греда | 965 mm |
| Минимална маса обороти | 5.6 1/min |
| Максимална маса обороти | 125 1/min |
| Обща консумация на мощност | 18.5 kW |
| Дължина на струга | 2900 mm |
| Ширина на струг | 2240 mm |
| Височина на струг | 3000 mm |
| Тегло на струг | 8.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| 4-челюстта Чък | |
| Vertical превоз с купол | |




















































