- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT
- ›
- Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT MODEL 72
Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT MODEL 72
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1963 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1828.8 mm |
| Максимален диаметър на завой | 2133.6 mm |
| Максимална височина на детайла | 1219.2 mm |
| Брой на скоростта на въртене на масата | 12 бр |
| Тегло на струг | 18.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| 4-челюстта Чък | |









































