- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT
- ›
- Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT Ram Type 48D
Вертикална револверна глава на струг WEBSTER BENNETT Ram Type 48D
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Leicestershire |
| Година на производство | 1950 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Machine изключен |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1219 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1219 mm |
| Максимална височина на детайла | 900 mm |
| Максимална дължина на вертикалната ход на напречната греда | 900 mm |
| Минимална маса обороти | 4.8 1/min |
| Максимална маса обороти | 100 1/min |
| Брой на вертикалните колички | 1 бр |
| Обща консумация на мощност | 30 kW |
| Тегло на струг | 8.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| 4-челюстта Чък | |









































