- UniMachines
- ›
- Фрези
- ›
- Вертикални фрезови машини
- ›
- Вертикални фрезови машини WMW HECKERT
- ›
- Вертикални фрезови машини WMW HECKERT FSS 400 V/2
Вертикална фреза WMW HECKERT FSS 400 V/2
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1979 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 3454 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1600 mm |
| Ширина на работната маса | 400 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 1500 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 14 kW |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1120 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 430 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 400 mm/s |
| Височина Machine | 2700 mm |
| Дължина Machine | 1900 mm |
| Широчина машина | 2700 mm |
| Тегло на машината | 4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































