- UniMachines
- ›
- Фрези машини
- ›
- Вертикални Разграничителни машини
- ›
- Вертикални Разграничителни машини Gomel
- ›
- Вертикални Разграничителни машини Gomel 7 M 430
Вертикална щос машина Gomel 7 M 430
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 1970 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 021222 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на плъзгача ход | 320 mm |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 120 mm |
| Диаметър на масата | 630 mm |
| Тегло на машината | 5.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































