- UniMachines
- ›
- Фрези машини
- ›
- Вертикални Разграничителни машини
- ›
- Вертикални Разграничителни машини TOS
- ›
- Вертикални Разграничителни машини TOS OHA 12 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Инвентарен номер | 2662 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 125 mm |
| Обща консумация на мощност | 3 kW |
| Височина Machine | 1620 mm |
| Дължина Machine | 1690 mm |
| Широчина машина | 1110 mm |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |


















































