- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Видях Машини за заточване
- ›
- Видях Машини за заточване STANKOIMPORT
- ›
- Видях Машини за заточване STANKOIMPORT 3692
Видях заточване машина STANKOIMPORT 3692
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Русия |
| област | Воронежская область |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на циркуляра | 1010 mm |
| Минимален диаметър на циркуляра | 275 mm |
| Височина Machine | 1765 mm |
| Дължина Machine | 920 mm |
| Широчина машина | 690 mm |
| Тегло на машината | 1.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































