- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Вътрешно шлифоване
- ›
- Вътрешно шлифоване Bracek
- ›
- Вътрешно шлифоване Bracek CGM-320-2-6
Вътрешен шлайф Bracek CGM-320-2-6
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2010 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 4972 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на шлайфани дупката | 6000 mm |
| Минимален диаметър на отвора шлайфани | 20 mm |
| Максимален диаметър на отвора шлайфани | 300 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































