- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Глезена съвместни преси
- ›
- Глезена съвместни преси BARNAUL
- ›
- Глезена съвместни преси BARNAUL KB8342B, 1600T
Джолан съвместно прес BARNAUL KB8342B, 1600T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 779302 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Номинална сила налягане | 1600 t |
| Максимална сила (пресоване) | 1600 t |
| Дължина на долната работната маса | 1000 mm |
| Широчина на долната работната маса | 1000 mm |
| Дължина на горната плоча (плъзгач) | 860 mm |
| Широчина на горната част на маса (слайдер) | 900 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 16 1/min |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 25 1/min |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 180 mm |
| Максимален ход на ежектора | 160 mm |
| Консумация на мощност | 55 kW |
| Височина Machine | 4110 mm |
| Дължина Machine | 3480 mm |
| Тегло на машината | 47 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |













































