- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Глезена съвместни преси
- ›
- Глезена съвместни преси ERFURT
- ›
- Глезена съвместни преси ERFURT PKnT 315
Джолан съвместно прес ERFURT PKnT 315
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | Механични преси ERFURT › |
| Производител | ERFURT › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6556 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 315 t |
| Дължина на долната работната маса | 1400 mm |
| Широчина на долната работната маса | 1400 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 15 1/min |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 670 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































