Дорник гуляй CMH 32 NC Cansa
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | Огъвачи CMH 32 NC › |
| Производител | CMH 32 NC › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2023 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6997 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина дорник | 2000 mm |
| Максималният диаметър на тръбата | 32 mm |
| Максимална дебелина на стената на тръбата | 2 mm |
| Максимален ъгъл на огъване | 1900 st |
| Обща консумация на мощност | 4.4 kW |
| Работно налягане в хидравличната система | 120 MPa |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































