Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Małopolskie |
| Година на производство | 2022 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 942LE-43204 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина дорник | 2600 mm |
| Максималният диаметър на тръбата | 42 mm |
| Максимална дебелина на стената на тръбата | 2 mm |
| Максимален радиус на огъване | 170 mm |
| Максимален ъгъл на огъване | 180 st |
| Точност на огъване | 0.05 st |
| Обща консумация на мощност | 18 kW |
| Капацитет на масления резервоар | 1 l |
| Работно налягане в хидравличната система | 0.5 MPa |
| Височина Machine | 1600 mm |
| Дължина Machine | 5465 mm |
| Широчина машина | 1350 mm |
| Тегло на машината | 3.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Fanuc N/A | |
| Ръчно управление | |
| Контрол Foot | |
| Цифрови дисплеи | |
| Контрол на CNC | |
| Механично задвижване | |
| Механична налягане | |
| Осветление | |
| Централно смазване | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |

























































