Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 2002 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максималният диаметър на тръбата | 22 mm |
| Височина Machine | 1000 mm |
| Дължина Machine | 6000 mm |
| Широчина машина | 600 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |










































