- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси AIDA JAPAN
- ›
- Ексцентрични преси AIDA JAPAN C1-8(2)
Ексцентричен натиснете AIDA JAPAN C1-8(2)
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Индия |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Инвентарен номер | 0771 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 80 t |
| Дължина на долната работната маса | 980 mm |
| Широчина на долната работната маса | 600 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 60 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 160 mm |
| Корекция на плъзгача | 80 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)







































