- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси AIDA
- ›
- Ексцентрични преси AIDA PC-20 (2)
Ексцентричен натиснете AIDA PC-20 (2)
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| Година на производство | 1977 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Достатъчен |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 22667791 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 200 t |
| Дължина на долната работната маса | 1450 mm |
| Широчина на долната работната маса | 800 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 250 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 450 mm |
| Консумация на мощност | 15 kW |
| Тегло на машината | 19.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)







































