- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси BLISS
- ›
- Ексцентрични преси BLISS C-60
Ексцентричен натиснете BLISS C-60
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Colorado |
| Година на производство | 1973 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 290866 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 60 t |
| Дължина на долната работната маса | 32 mm |
| Широчина на долната работната маса | 21 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 60 1/min |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 4 mm |
| Корекция на плъзгача | 3 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Пневматичен ежектор | |
| Пневматичен съединител | |
















































