- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси DPF KEFH
- ›
- Ексцентрични преси DPF KEFH 100-L
Ексцентричен натиснете DPF KEFH 100-L
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1966 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Дължина на долната работната маса | 920 mm |
| Широчина на долната работната маса | 600 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 45 1/min |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 90 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 8 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 160 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 400 mm |
| Височина Machine | 3750 mm |
| Дължина Machine | 2200 mm |
| Широчина машина | 1700 mm |
| Тегло на машината | 12.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |












































