- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси ERFURT
- ›
- Ексцентрични преси ERFURT PEE III 160
Ексцентричен натиснете ERFURT PEE III 160
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 160 t |
| Дължина на долната работната маса | 750 mm |
| Широчина на долната работната маса | 1200 mm |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на плъзгача) | 400 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 71 1/min |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 120 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 560 mm |
| Консумация на мощност | 23 kW |
| Тегло на машината | 15 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
















































