- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси FPA Warszawa-Włochy
- ›
- Ексцентрични преси FPA Warszawa-Włochy PMS 100 U
Ексцентричен натиснете FPA Warszawa-Włochy PMS 100 U
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на плъзгача) | 300 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 50 1/min |
| Консумация на мощност | 7.5 kW |
| Височина Machine | 2580 mm |
| Дължина Machine | 1395 mm |
| Широчина машина | 1430 mm |
| Тегло на машината | 4.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |
















































